Skip Navigation Links
דף הבית
|
אודות
|
אשקלון
|
צוות המשרד
|
חיפוש
|
חפש לפי אזור
|
הצע נכס
|
סוכן חכם
|
מאמרים
|
נכסים נבחרים
|
צור קשר
עיר חדרים עד מחיר   נכס עיסקה מכירה השכרה
-
יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
נכסים נבחרים
 

קונים דירה ?

 
השלב בו מחליטה המשפחה לעבור דירה, הוא שלב קריטי להמשך החיים. רבים בוחרים לרכוש לעצמם דירה חדשה, בין אם זוהי הדירה הראשונה אותה הם רוכשים בחייהם ובין אם זוהי הדירה השנייה ואף השלישית שהם רוכשים. רכישת דירות באשקלון היא משימה אותה יש לבצע במקצועיות, משום שטעויות שתבצעו היום, עלולות לעלות לכם ביוקר מחר. מאמר זה יסייע לכם לבחור את הדירה הבאה שלכם בתבונה ומקצועיות ולא להיגרר אחר טרנדים שנדמה לכם שהם אופנתיים ונכונים, מבלי שבדקתם זאת מראש.
 

משרדי תיווך או חיפוש עצמאי

השאלה הנשאלת היא כיצד נכון לרכוש דירות באשקלון והתשובה מתחלקת לשני חלקים. הינכם יכולים לרכוש דירה בכוחות עצמכם ולחילופין הינכם יכולים לרכוש דירה באמצעות משרדי נדל"ן ברחבי העיר אשקלון. אין זה משנה מה הדרך בה תבחרו, כל עוד אתם הולכים בה בזהירות ולא מתפתים לסגור עסקה שלא תשתלם לכם גם בעתיד.
אם בחרתם לגשת למשרדי נדל"ן, הרי שאתם יכולים להוריד מעל ראשכם דאגות רבות ובעל המשרד, דהיינו המתווך, יבצע עבורכם את מרב העבודה החל מאפיון הצרכים שלכם ועד התאמת הדירה למחיר אותו נקבתם. עם המתווך תגיעו לראות אך ורק את הדירות המתאימות לקריטריונים אותם הגדרתם לו מבעוד מועד ולא תאלצו לכתת רגליים מדירה אל דירה. סיכויי ההצלחה באיתור הנכס דרך מתווך הם גבוהים יותר, אך זכרו כי עליכם לשלם לו בין 1-3% מערך הדירה. מאידך אם בחרתם לעצמכם לחפש דירות באשקלון בעצמכם, עליכם למצוא מספר נכסים, ליצור קשר עם בעליהם, לשאול את השאלות הנכונות במעמד השיחה ולהגיע לראות הדירה במו עיניכם. אומנם דרך זו אינה כרוכה בהוצאה כספית, אך היא דורשת זמן רב וכוחות לכתת רגליים מדירה לדירה.
 

היזהרו מרמאים

אין ספק כי הנוכלים מתרבים ואנו שומעים על לא מעט רמאים שמוכרים נכסים שכלל לא שייכים להם. כדי שאתם לא תהיו חלק מהסטטיסטיקה של אלו שרכשו דירות, הפסידו את כספם ולא קיבלו את הדירה, בדקו היטב מי הוא בעל הנכס. גם אם הגיע אדם שהצהיר כי הוא בעל הנכס, גשו לרישומי הטאבו והוציאו נסח, שם יהיה כתוב שמו של בעל הנכס. חפשו את מספר הטלפון שלו, צלצלו אליו והגיעו לבקר אותו בביתו ובדקו את תעודת הזהות שלו. אל תסמכו על אף אדם כשזה נוגע לכסף ולנכס העתידי שלכם.
דירות באשקלון רבות מוצעות למכירה, עליכם מוטל למצוא אותן ולבחון את אמינות בעליהם
 

היעזרו בבעלי מקצוע לפני הרכישה

דירות באשקלון אותם אתם רוכשים, יש לבחון בעין מזוינת ובעין בלתי מזוינת, באמצעות בעלי מקצוע מובילים בתחום. הכניסה אל הנכס ומבטים מעמיקים במצבו, אינה תספיק כדי לקבוע את מצב הדירה, משום שישנם נזקים שניתן לבחון רק באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם. בעלי מקצוע אותם יש להזמין לבדיקה הם שמאי ואף חברה לביצוע בדק בית. החברה תבחן לעומק את מצב הנכס הן מבחינת התשתיות, נזילות ועוד. לעיתים קונים שרוצים לחסוך בהוצאות, על מנת להשאיר סכום כסף רב יותר לרכישה עצמה של דירות באשקלון ורק לאחר שהם נכנסים לדירה הם מגלים כי הנזקים גדולים ודורשים השקעה כספית גדולה לתיקונם. 
אל תחסכו היום במה שיכול לסייע לכם מחר. עוד חשוב לקחת עורך דין שינהל לכם את כל חוזי הרכישה, משום שאין אתם משפטנים ואין אתם מבינים את החוזה אותו מגיש לכם בעל הנכס וחשוב שיעמוד מאחוריכם עורך דין שידאג לטובתכם האישית.
עכשיו אחרי שלמדתם כללים הסיסים, דירות באשקלון מחכות לכם, כדי שתאכלסו אותן ותרגישו בהן בבית.
 
 
 
 
 
תיווך יאיר    מחניים 4    אשקלון   08-6722799  052-6688810
כל הזכויות שמורות ל - תיווך יאיר  
אתר זה נבנה על ידי הומלי מידן ומסתכרן עם תוכנת תיווך של מידן תוכנה