Skip Navigation Links
דף הבית
|
אודות
|
אשקלון
|
צוות המשרד
|
חיפוש
|
חפש לפי אזור
|
הצע נכס
|
סוכן חכם
|
מאמרים
|
נכסים נבחרים
|
צור קשר
עיר חדרים עד מחיר   נכס עיסקה מכירה השכרה
-
יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
נכסים נבחרים
 
 

אשקלון העיר

 
אשקלון הפכה לעיר מבוקשת על ידי אזרחים רבים בעיקר בשל מזג האוויר הנוח בעיר אשר מקבלת את משבי הרוח ממדבר יהודה ומהנגב, מה שמאזן את הלחות מהים ועל כן האוויר בקיץ הוא יבש. הייחודיות של אשקלון שמובילה רבים לרכוש דירות באשקלון הוא השילוב האולטימטיבי בין חדש לישן, בין עתיק למודרני, היסטורי ועכשווי.
 
פיתוח העיר מכיל בנייה של גנים ציבוריים רבים, גני שעשועים, מוסדות חינוך מובילים ומוצלחים ועוד. כל זוג או משפחה, אשר מעוניינים באיכות חיים, ניגשים לבחון את האופציה לעבור לאשקלון ובצדק.
גם אנשים אשר אוהבים להשקיע בנדל"ן להשגת תשואה, בוחרים לרכוש דירות באשקלון אשר ללא ספק מצליחים להוביל לתשואה לא מבוטלת תוך זמן קצר יחסית.
 

ים שמצליח להוציא את כולם מהבית

העיר אשקלון שוכנת בסמוך לרצועת חוץ ים, המתפרשת על פני 12 קילומטרים. בחוף הים נבנו טיילת ומרינה, אשר מושכתו אל העיר תיירים רבים, מתוך ומחוץ למדינת ישראל. גם אתרי עתיקות רבים פזורים בעיר ועל כן אנשים רבים אוהבים להגיע ולבקר בין האתרים השונים ולקנח את היום בים .
העיר מכילה אטרקציות רבות ומגוונות, לרבות גלישה ספורטיבית, גנים ציבוריים, שמורות טבע ואטרקציות מרגשות ומדהימות. העיר אשקלון היא עיר ירוקה ותיירותית, אשר מספקת מקומות תעסוקה רבים, ועל כן אם גם אתם מחפשים לכם דירה נחמדה בעיר מדהימה, דירות באשקלון רבות ממתינות לכם.
 

דירות חדשות ודירות יד שנייה

בעיר אשקלון ניתן למצוא דירות רבות, חלקן מיד שנייה ואילו אחרות הן דירות באשקלון חדשות מקבלן. העיר נמצאת בפיתוח מתמיד ובניינים רבים נבנים בעיר, כמו גם דירות משופצות על בסיס יום יומי. בבואכם לרכוש דירה, עליכם לקבוע את התקציב הקיים ברשותכם ובהתאם לחפש את הנכס המיועד לכם. אתם יכולים לחפש את הנכס בעצמכם, או לחילופין לפנות אל משרד נדל"ן מוביל בעיר. לכל אחת מהדרכים יש את היתרונות והחסרונות שלהן, ואתם אלו שתקבעו מה עדיף לכם, אך זכרו כי אין זה משנה באיזו דרך בחרתם, העיקר שמצאתם דירות באשקלון בהתאם למבוקשכם.
 

מכללה ברמה גבוהה בעיר אשקלון

בעיר אשקלון פועלת מכללה אקדמית ברמה גבוהה, אשר מושכת אליה סטודנטים רבים מכל רחבי הארץ. הסטודנטים הם אלו שמאפשרים לעיר להוביל את ההשכלה הגבוהה ולהיות בין המכללות המובילות בישראל. הסטודנטים שבחרו ללמוד בעיר אשקלון, מפיחים בה רוח צעירה ורעננה.
 

בית חולים בגובה העיניים

בעיר אשקלון ממוקם בית החולים ברזילאי, אשר מאפשר לכל תושב חוץ ופנים, לזכות בטיפול רפואי גבוה ואיכותי. בבית החולים מתקיימים קורסים להחייאה והרצאות שונות מתחום הבריאות, מסלול אשר נקרא "רפואה בגובה העיניים" המאפשר לכל אדם להשתלב בו. אם גם אתם השתכנעתם כי העיר אשקלון היא עיר עבורכם, גשו לחפש דירות באשקלון וזכו לרמת חיים גבוהה.
 

מחירים לא גבוהים

העיר אשקלון היא עיר מתפתחת ועל כן המחירים בה לא מרקיעי שחקים, כל אדם מן השורה יכול לאפשר לעצמו למצוא עניין בעיר ולבחון רכישה של דירות באשקלון. אם גם אתם רוצים להשקיע היום ולזכות בתשואה גבוהה מחר, העיר אשקלון מאפשרת לכם לרכוש דירה במחיר נוח יחסית למחירי הנדל"ן בישראל. נצלו את הרגע ואת ההזדמנות היום ורכשו דירות באשקלון. אין ספק כי תוך זמן קצר, מחירי הדירות ינסקו וזאת בשל העובדה שהעיר מתפתחת באופן מהיר. בעיר אתם יכולים ליהנות מרפואה מובילה, בידור ופנאי, רצועת חוף , השכלה גבוהה, מערכת חינוך מובילה ועוד. דירות באשקלון מהוות מקפצה לאיכות החיים.
 
 
תיווך יאיר    מחניים 4    אשקלון   08-6722799  052-6688810
כל הזכויות שמורות ל - תיווך יאיר  
אתר זה נבנה על ידי הומלי מידן ומסתכרן עם תוכנת תיווך של מידן תוכנה